Správce sítě pro školy – servis IT školám

Nabízíme správu sítě, IT administraci a správu počítačů pro školy a školky.

Jelikož v našem portfoliu klientů je stále více škol a školek, rozhodli jsme se také specializovat na IT outsourcing pro školy. Jednoduše řečeno na kompletní správu počítačové sítě a s tím spojené věci jako jsou například, servis serveru, servis počítačů, servis notebooků, ale také servis interaktivních tabulí, 3BOXů a ostatních školních IT zařízení.

Správa serverů pro školy

Samozřejmostí je i správa školních serverů nejen všech typů a značek, ale také všech systémů. Jako například Active Direktory seznam přístupů do školní sítě a na školní počítače, 2N manažer na zvonění, 2N docházkový systém, 2N time manager na zvonění, OneClick a řízení studentů v učebně atd.

S čím Vám ve škole můžeme pomoci?

Správa a nastavení – Bakalářů ve škole

Logo bakalariInstalaci, nastavení a správu systému Bakaláři, včetně SQL serveru a webové aplikace. Její servis a provoz.
Máte problémy a aplikací Bakaláři? Nechte starosti na nás, postaráme se o Vše potřebné. Stačí nás kontaktovat a problém je prakticky vyřešený.

Správa a nastavení – Google classroom ve škole

Google classroomKompletní správa systému Google classroom a tím spojené, jako jsou učebny, učební pokroky, sdílení souborů, testy, emaily na Google platformě nejen pro potřeby školy, ale také pro žáky. Classroom zavedeme, nastavíme a budeme pro Vás obstarávat. Nastavení video hovorů a online výuky přes google meet.

Správa a nastavení – Microsoft Teams pro školu

Microsoft teams logoKompletní nastavení, zavedení a správa systému Microsoft teams a Microsoft Office 365 online, včetně emailů školy. Jak pro učitele školy, tak pro žáky školy.
Nastavení video hovorů a online výuky přes Microsoft Teams. Sdílení souborů v Office 365 a programu OneDrive.

Správa a nastavení – Apple school manager

Apple school manager logoZavedení a správné nastavení Apple school manageru, integraci tabletů a Apple Mac počítačů do systému school manageru. Správu mobilních zařízení MDM. Instalace aplikací a software přes Mosyle manager či Apple school manager a ostatní s tím spojené. Jedná se o jedinou legální volbu instalace aplikací do Apple zařízení pro školy.

Správa a nastavení – WWW stránek školy či školky

Postaráme se o Váš web školy, případné propojení se systémem Bakaláři a budeme ho udržovat aktualizovaný a v souladu vyplývají ze zákona č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy.

A samozřejmě další platformy nejen na online výuku, ale vše s čím ohledně IT potřebujete ve škole či školce pomoc.

Neváhejte nás kontaktovat a nechat si zpracovat nabídku zdarma!